23 І промовив Господь до Мойсея, говорячи: (Леви. 23:23)

24 Промовляй до Ізраїлевих синів, говорячи: Сьомого місяця, першого дня місяця буде вам повний спочинок, пам'ять сурмлення, святі збори. (Леви. 23:24)

25 Жодного робочого зайняття не будете робити, і принесете огняну жертву для Господа. (Леви. 23:25)

26 І Господь промовляв до Мойсея, говорячи: (Леви. 23:26)

27 А десятого дня самого місяця день Очищення він, збори святі будуть для вас, і будете впокоряти душі ваші, і принесете огняну жертву для Господа. (Леви. 23:27)

28 І жодного зайняття не будете робити того самого дня, бо він день Очищення, щоб очистити за вас перед лицем Господа, Бога вашого. (Леви. 23:28)

29 Бо кожна душа, що не буде впокорюватись того самого дня, то буде вона винищена з своєї рідні. (Леви. 23:29)

30 А кожна душа, що буде робити яке зайняття того самого дня, то Я вигублю ту душу з-посеред народу її. (Леви. 23:30)

31 Жодного зайняття не будете робити. Це постанова вічна для ваших поколінь по всіх ваших оселях! (Леви. 23:31)

32 Він субота повного спочинку для вас, і ви будете впокоряти душі свої, ввечері дев'ятого дня місяця від вечора аж до вечора будете святкувати вашу суботу. (Леви. 23:32)

33 І Господь промовляв до Мойсея, говорячи: (Леви. 23:33)

34 Промовляй до Ізраїлевих синів, кажучи: П'ятнадцятого дня того сьомого місяця, свято Кучок, сім день для Господа. (Леви. 23:34)

35 Першого дня святі збори, жодного робочого зайняття не будете робити. (Леви. 23:35)

36 Сім день будете приносити огняну жертву для Господа; восьмого дня святі збори будуть для вас, і принесете огняну жертву для Господа; це віддання свята, жодного робочого зайняття не будете робити. (Леви. 23:36)

37 Оце свята Господні, що скликуватимете на них святі збори, щоб приносити огняну жертву для Господа, цілопалення, хлібну жертву й заколену жертву, і жертви литі, належне дневі в його дні, (Леви. 23:37)

38 окрім Господніх субіт, і окрім дарів ваших, і окрім усіх ваших обітниць, і окрім усіх ваших дарувань, що дасте Господеві. (Леви. 23:38)

39 А п'ятнадцятого дня сьомого місяця, коли ви збираєте врожай землі, будете святкувати свято Господнє сім день; першого дня повний спочинок, і восьмого повний спочинок. (Леви. 23:39)

40 І візьмете собі першого дня плоду гарного дерева, пальмові віття, і галузку многолистого дерева та припоточних тополь, і будете веселитися перед лицем Господа, Бога вашого, сім день. (Леви. 23:40)

41 І будете святкувати його, як свято для Господа, сім день у році. Постанова вічна для ваших поколінь, сьомого місяця будете святкувати його. (Леви. 23:41)

42 У кучках будете сидіти сім день, кожен тубілець в Ізраїлі сидітиме в кучках, (Леви. 23:42)

43 щоб ваші покоління пізнали що Я в кучках посадив був Ізраїлевих синів, коли виводив їх з єгипетського краю. Я Господь, Бог ваш! (Леви. 23:43)

44 І Мойсей промовляв до Ізраїлевих синів про свята Господні. (Леви. 23:44)

До цього уривку ще немає нотаток...
Якщо у вас є думки, відеоролик або конспект проповіді з цього уривку - чому б вам не поділитися цим?

Унікальність

  • Сайт notatky.info це щоденник особистих роздумів над Біблією. Це інструмент учнівства та духовної підзвітності.
  • А завдяки ImagePlan це можливість наочно бачити прогрес читання Писання.
  • * Авторські права на переклади Біблії належать їх авторам та(або) видавцям. У цьому некомерційному проекті вони використані в ознайомлювальних цілях.