1 Звідтіля перекочував Авраам у Негев-край і оселився між Кадешом та між Шуром, перебував трохи й у (місцевості) Герар.

2 А про свою жінку Сару сказав Авраам: `Вона - моя сестра.` Тоді Авімелех, цар Герару, послав і забрав Сару. (Бутт. 20:2)

3 Але Бог прийшов до Авімелеха вночі вві сні й сказав до нього: `Ось ти помреш за жінку, що її взяв, бо вона заміжня.` (Бутт. 20:3)

4 Та Авімелех не зблизився до неї. Він і сказав: `Господи, невже ти погубиш навіть людей безвинних? (Бутт. 20:4)

5 Хіба ж він не казав мені: `Вона - моя сестра`? Та й вона сама казала: `Він - брат мій`. Я з чистим серцем і невинними руками вчинив це.` (Бутт. 20:5)

6 Тоді Бог сказав до нього вві сні: `І я знаю, що ти вчинив те з чистим серцем, і то я стримав тебе від гріху супроти мене; тому я не допустив, щоб ти доторкавсь її. (Бутт. 20:6)

7 Але тепер віддай жінку чоловікові, бо він пророк і заступиться за тебе, й ти будеш жити. А коли не віддаси її, то знай, що напевно вмреш, ти сам і всі ті, що є в тебе.` (Бутт. 20:7)

8 Встав Авімелех рано-вранці, прикликав усіх своїх слуг і розповів їм про це все ясно; вони тим дуже налякались. (Бутт. 20:8)

9 По тому прикликав Авімелех Авраама і сказав йому: `Що це ти вдіяв з нами? Чим же я провинився супроти тебе, що ти навів на мене й на моє царство (такий) гріх великий? Ти повівся зо мною, як не годиться поводитися.` (Бутт. 20:9)

10 Далі сказав Авімелех до Авраама: `Що мав ти на оці, коли ти вчинив це?` (Бутт. 20:10)

11 Авраам же відрік: `Я собі думав: нема ніякого страху Божого на цьому місці, й вони вб'ють мене заради моєї жінки. (Бутт. 20:11)

12 Та вона таки справді моя сестра, дочка мого батька, однак не дочка моєї матері, тож стала мені за жінку. (Бутт. 20:12)

13 Коли Бог мене вивів скитатися далеко від батьківського дому, то я сказав був їй: «Зроби но мені прислугу: скрізь, куди прибудемо, кажи про мене - він, мовляв, мій брат».` (Бутт. 20:13)

14 Тоді взяв Авімелех овець і волів, слуг і слугинь та й дав Авраамові, й віддав йому Сару, його жінку. (Бутт. 20:14)

15 І сказав Авімелех: `Ось мій край перед тобою: селись, де тобі до вподоби!` (Бутт. 20:15)

16 До Сари ж мовив: `Я дав ось твоєму братові тисячу срібних, це буде тобі наміткою на очі перед усіма, хто з тобою, і ти будеш виправдана в усіх.` (Бутт. 20:16)

17 Авраам же помолився Богові, й вилікував Бог Авімелеха, його жінку й його слугинь, щоб родили; (Бутт. 20:17)

18 бо Господь був цілком замкнув кожне лоно в домі Авімелеха через Сару, жінку Авраама. (Бутт. 20:18)

До цього уривку ще немає нотаток...
Якщо у вас є думки, відеоролик або конспект проповіді з цього уривку - чому б вам не поділитися цим?

Унікальність

  • Сайт notatky.info це щоденник особистих роздумів над Біблією. Це інструмент учнівства та духовної підзвітності.
  • А завдяки ImagePlan це можливість наочно бачити прогрес читання Писання.
  • * Авторські права на переклади Біблії належать їх авторам та(або) видавцям. У цьому некомерційному проекті вони використані в ознайомлювальних цілях.