1 Сараї ж, Аврамова жінка, не родила йому дітей. А була в неї рабиня єгиптянка, на ім'я Агар.

2 Тоді Сараї сказала до Аврама: `Господь зробив мене безплідною: ввійди но до моєї рабині, може я матиму дітей завдяки їй.` Послухав Аврам бажання Сараї. (Бутт. 16:2)

3 І взяла Сараї, Аврамова жінка, свою рабиню Агар єгиптянку, при кінці десятого року, як Аврам оселився в Ханаан-краю, та й віддала її Аврамові, своєму чоловікові, за жінку. (Бутт. 16:3)

4 Ввійшов він до Агарі, й вона зачала. Як же відчула, що зачала, то стала зневажати свою господиню. (Бутт. 16:4)

5 Тоді Сараї промовила до Аврама: `Нехай ота зневага до мене та впаде на тебе. Я сама дала тобі в обійми мою рабиню, а вона, відчувши себе вагітною, стала мною погорджувати. Нехай Господь судить між мною і тобою!` (Бутт. 16:5)

6 Аврам же сказав до Сараї: `Ось у твоїх руках твоя рабиня. Роби з нею що хоч.` Запопалася тоді Сараї до неї жорстоко аж вона втекла геть їй з очей. (Бутт. 16:6)

7 Зустрів її ангел Господній коло джерела в пустині, коло джерела, що при дорозі до Шур, (Бутт. 16:7)

8 і сказав: `Агаре, рабине Сараї: звідкіля йдеш? Куди прямуєш?` Вона ж відповіла: `Від Сараї, моєї господині, втікаю.` (Бутт. 16:8)

9 Тоді ангел Господній сказав до неї: `Вернися до твоєї господині й покорися під її руку.` (Бутт. 16:9)

10 Далі ангел Господній говорив до неї: `Я сильно розмножу твоє потомство, так що його не можна буде і злічити: таке воно буде численне.` (Бутт. 16:10)

11 По тому ангел Господній сказав до неї: `Ось ти зачала й вродиш сина й даси йому ім'я Ізмаїл, бо Господь почув твою скорботу. (Бутт. 16:11)

12 Він буде дикий чоловік: його рука буде проти всіх, і рука всіх проти нього; він оселиться перед усіми своїми братами. (Бутт. 16:12)

13 І назвала Агар ім'я Господа, що говорив до неї: `Бог, що з'явився мені`, бо казала вона: `Чи ж я теж не бачила Бога, і побачивши його, живу ще?` (Бутт. 16:13)

14 Тому й прозвано ту криницю: криницею Живого, що мене бачить. Це та криниця, що між (місцевостями) Кадеш і Беред. (Бутт. 16:14)

15 Ось так Агар породила Аврамові сина й Аврам дав ім'я своєму синові, якого Агар породила, Ізмаїл. (Бутт. 16:15)

16 Було ж Аврамові вісімдесят шість років, коли Агар породила йому сина. (Бутт. 16:16)

До цього уривку ще немає нотаток...
Якщо у вас є думки, відеоролик або конспект проповіді з цього уривку - чому б вам не поділитися цим?

Унікальність

  • Сайт notatky.info це щоденник особистих роздумів над Біблією. Це інструмент учнівства та духовної підзвітності.
  • А завдяки ImagePlan це можливість наочно бачити прогрес читання Писання.
  • * Авторські права на переклади Біблії належать їх авторам та(або) видавцям. У цьому некомерційному проекті вони використані в ознайомлювальних цілях.