1 Пророцтво, яке бачив пророк Авакум.

2 Аж доки я, Господи, кликати буду, а Ти не почуєш? До тебе я кличу: Насильство! та Ти не спасаєш! (Авак. 1:2)

3 Для чого неправість мені Ти показуєш та позираєш на муку? А передо мною грабіж та насильство, і суперечка стається, і носиться сварка. (Авак. 1:3)

4 Тому то Закон припиняється, і не виходить до чину назавсіди право, бо несправедливий вигублює праведного, тому правосуддя виходить покривленим. (Авак. 1:4)

5 Пригляньтеся ви до народів, і дивіться, і дуже здивуйтесь, бо вчиню Я за ваших днів діло, про яке не повірите ви, коли буде розказане. (Авак. 1:5)

6 Бо оце Я поставлю халдеїв, народ лютий та скорий, що ґрасує по широкій землі, щоб захопити оселі, які не його. (Авак. 1:6)

7 Страшний та грізний він, від нього самого виходить і право його, і великість його. (Авак. 1:7)

8 І від пантер його коні швидші, і від вовків вечерових лютіші. (Авак. 1:8)

9 Він приходить увесь на насильство, а ціль їх обличчя вперед, і набере полонених, як того піску. (Авак. 1:9)

10 І він глузує з царів, а князі сміх для нього. Він сміється з твердині усякої, бо на вал насипає землі, і її здобуває! (Авак. 1:10)

11 Тоді він несеться, як вітер, і перейде, і згрішить, бо зробить за бога свого оцю силу свою. (Авак. 1:11)

12 Хіба ж Ти не віддавна, о Господи? Боже Ти мій, мій Святий, не помремо! Господи, Ти для суду поставив його, і, о Скеле, призначив його на карання! (Авак. 1:12)

13 Твої очі занадто пречисті, щоб міг Ти дивитись на зло, і на насильство дивитись не можеш. Чому ж дивишся Ти на грабіжників, мовчиш, коли несправедливий винищує справедливішого від себе? (Авак. 1:13)

14 Ти ж маєш людей, як у морі тих риб, немов ту черву, що пана над нею нема. (Авак. 1:14)

15 Усе це грабіжник витягує вудкою, своїм неводом тягне оце, та збирає оце в свою сітку, тому тішиться він та радіє. (Авак. 1:15)

16 Тому жертву приносить він неводові, і кадить для сітки своєї, бо від них ситий уділ його та добірна пожива його! (Авак. 1:16)

17 Чи на це випорожнює він свого невода, і завжди готов убивати народи без милости? (Авак. 1:17)

Унікальність

  • Сайт notatky.info це щоденник особистих роздумів над Біблією. Це інструмент учнівства та духовної підзвітності.
  • А завдяки ImagePlan це можливість наочно бачити прогрес читання Писання.
  • * Авторські права на переклади Біблії належать їх авторам та(або) видавцям. У цьому некомерційному проекті вони використані в ознайомлювальних цілях.