1 Пророцтво на Ніневію. Книга видіння елкошейця Наума.

2 Палкий Бог, і мстивий Господь, Господь мстивий та лютий, Господь мстивий до тих, хто Його ненавидить, і пам'ятає про кривду Своїх ворогів. (Наум. 1:2)

3 Господь довготерпеливий і великої потуги, та очистити винного Він не очистить. Господь у бурі та в вихрі дорога Його, а хмара від стіп Його курява. (Наум. 1:3)

4 Як загнівається Він на море, то сушить його, і всі ріки висушує, в'яне Башан та Кармел, і в'яне та квітка Лівану. (Наум. 1:4)

5 Гори тремтять перед Ним, а підгірки топніють, перед обличчям Його трясеться земля та вселенна, та всі її мешканці. (Наум. 1:5)

6 Хто встоїть перед гнівом Його, і хто стане у полум'ї люті Його? Його шал виливається, мов той огонь, і розпадаються скелі від Нього! (Наум. 1:6)

7 Добрий Господь, пристановище Він у день утиску, і знає Він тих, хто на Нього надіється! (Наум. 1:7)

8 Але в зливі навальній Він зробить кінця між Його заколотниками, і ворогів зажене у темноту. (Наум. 1:8)

9 Що ви думаєте проти Господа? Бо Він зробить кінця, не постане два рази насильство. (Наум. 1:9)

10 Бо вони переплутані, наче той терен, і повпивались, немов би вином, вони будуть пожерті зовсім, мов солома суха! (Наум. 1:10)

11 З тебе вийшов задумуючий проти Господа лихо, радник нікчемний. (Наум. 1:11)

12 Так говорить Господь: Хоч були б найсильніші і дуже численні, та постинані будуть вони, та й минуться! І хоч Я тебе мучив, та мучити більше тебе вже не буду! (Наум. 1:12)

13 А тепер Я зламаю ярмо його, яке на тобі, і пута твої позриваю. (Наум. 1:13)

14 І накаже на тебе, Ашшуре, Господь: Більш не буде вже сіятися з твого ймення! З дому бога твого Я боввана та ідола витну, зроблю тобі гроба із них, бо ти став легковажений. (Наум. 1:14)

15 (2-1) Ось на горах ноги благовісника, що звіщає про мир: Святкуй, Юдо, свята свої, виконуй присяги свої, бо більше не буде нікчемний ходити по тобі, він витятий ввесь! (Наум. 1:15)

Унікальність

  • Сайт notatky.info це щоденник особистих роздумів над Біблією. Це інструмент учнівства та духовної підзвітності.
  • А завдяки ImagePlan це можливість наочно бачити прогрес читання Писання.
  • * Авторські права на переклади Біблії належать їх авторам та(або) видавцям. У цьому некомерційному проекті вони використані в ознайомлювальних цілях.